Your Cart
0
Your Cart

Benzema je aktivní hlavičkář v La Lize a Ronaldova míra hlavičky se zdvojnásobila

V tomto kole La Ligy porazil Real Madrid venku Mallorcu 3:0, Vinicius vstřelil 1 gól a Benzema se trefil dvakrát.

Ve druhém poločase Benzema nejprve asistoval Viniciusovi a poté vstřelil penaltu. V 82. minutě dostal Benzema hlavičku po centru Marcela a skóroval před malým pokutovým územím a přepsal skóre na 3:0. dres Benzema

Za zmínku stojí, že po vstřelené hlavičce v tomto zápase Benzema vstřelil 34 hlavičkových gólů v La Lize a stal se hráčem s největším počtem hlavičkových gólů mezi aktivními hráči La Ligy.

Na druhém místě je Negredo s 31 hlavičkami a na třetím Raul Garcia s 29.

Benzema zaznamenal pouhých 16 hlaviček během svých prvních devíti sezón v Realu Madrid a 18 ve čtyřech sezónách od Ronaldova odchodu.

Po odchodu Cristiana Ronalda se průměrný počet gólů Benzemy za sezónu více než zdvojnásobil, téměř ztrojnásobil.