Your Cart
0
Your Cart

Německo dalo gól za 8 sekund a ve venkovním zápase porazilo Francii 2:0

Německo porazilo v sobotu večer v přátelském utkání Francii 2:0, zápas odstartoval Florian Wirtz úžasným gólem pouhých sedm sekund po hře… Toni Kroos, který se právě vrátil do národního týmu, asistoval Wirtzovi ve hře. Posledně jmenovaný střílel z dálky zpoza pokutového území a napálil míč do soupeřova horního rohu, útočník Arsenalu Kai Havertz ve druhém poločase ještě zvýšil vedení Německa, ale Francie nedokázala najít účinnou odpověď.

Parádní gól Floriana Wirtze po pouhých osmi sekundách obrátil německou předzápasovou dynamiku na hlavu, poté, co Wirtz dostal přihrávku od spoluhráče ve středu zálohy, vystřelil přímo bez úprav a míč vletěl do dveří francouzského týmu jako blesk. Německý tým vede nad francouzským týmem 1:0. Německo nedokázalo vyhrát ve svých předchozích třech zápasech, ale brzký gól v tomto přátelském utkání narušil napětí, protože mladá hvězda Wirtz rozbil raketou pravou nohou jako Francie. možnost dotknout se míče před začátkem hry.

Ve 49. minutě druhého poločasu využil Kai Havertz v dres Německa s číslem 7 k tomu, aby báječnou spolupráci Wirtze a Jamala Musialy poslal do prázdné branky a završil tak druhý gól Německa.Francouzský celek postupně našel formu. V závěru utkání promarnil dvě šance Mbappe a střela Kundeho způsobila ohrožení i německého brankáře Marca-Andreho ter Stegena.

Ousmane Dembélé z francouzského týmu málem vstřelil branku v 57. minutě, ale míč bohužel mírně minul branku.Velkou šanci před koncem promarnil i levý bek Německa Max Mittelstadt, jehož střelu však Bliss zblokoval. Samba Samba také zachránil střely Thomase Mullera a Denize Andava v 82. minutě.Jeho vynikající výkon ztěžoval francouzskému týmu najít příležitosti k protiútoku ve hře.

Mnoho fanoušků může být zmateno porážkou Francie v této hře, protože podle jejich vnímání může Francie tuto hru snadno vyhrát. Podle mého názoru existují dva důvody, proč Francie v této hře selhala: Za prvé, obrana Německa je velmi silná, což je zásadní důvod.Ve 26.minutě měl šanci na vyrovnání Mbappe,ale bohužel to zachránil německý brankář Ter Stegen.Po celý zápas měl francouzský tým jen pár střeleckých příležitostí a německý brankář se předvedl velmi dobře.

Druhým důvodem jsou defenzivní mezery francouzského týmu, Němec fotbalové dres internetovém Wirtz úspěšně vystřelil pouhých 8 sekund po utkání. Je to proto, že hráči ještě nenašli hru, nebo jsou jejich postoje ochablé? Jde o nejrychlejší gól, který v zápase inkasovali. mezinárodní soutěže v posledních 20 letech Fanoušci se musí divit stagnujícímu stavu francouzských hráčů, pokud se příštího evropského poháru zúčastní v tomto státě, daleko rozhodně nedojdou.

Přestože se jednalo pouze o přátelské utkání, výkon francouzského týmu byl překvapivý, zvláště když se kondice jejich kmenového hráče Mbappeho v průběhu utkání výrazně zhoršila, pro Nagelsmanna a Německo je však toto vítězství důležité.