Your Cart
0
Your Cart

Aston Villa porazila Arsenal a boj o čelo tabulky se rozhořel

Boj o první místo v EPL se rozhořel, když Arsenal hrál s Aston Villou venku. Díky gólu McGinna ze 7. minuty však Villa svého soupeře převálcovala a Arsenal nedokázal vyrovnat a nakonec prohrál 0:1. Výsledek tohoto zápasu také aktualizoval pořadí v EPL a Arsenal již nesedí na vrcholu tabulky!

Již po sedmi minutách zápasu skóroval McGinn v dresy Aston Villa a poslal Villu do vedení. Přestože se Arsenal v dalším průběhu zápasu snažil najít vyrovnávací branku, nepodařilo se mu ji využít. Skálopevná obrana hráčů Villy dokázala udržet vítězství 1:0, čímž stanovila nový rekord 14 domácích výher v řadě v historii týmu. Díky této výhře ztrácí Villa na první místo tabulky Premier League pouhé dva body.

Arsenal byl po prohře předstižen Liverpoolem a nyní je na druhém místě. Pro Arsenal byla prohra určitě ranou, ale zároveň ještě více zintenzivnila boj o první místo. Tým se musí z této porážky poučit, znovu upravit formu a taktiku a připravit se na další zápas.

Doufejme, že tato prohra sebevědomí Arsenalu neoslabí. Zároveň doufáme, že hráči v červených dresech dokážou pečlivě analyzovat problémy ve hře a provést úpravy na tréninkové a taktické úrovni fotbalové dresy komplety levně. S postupujícím ročníkem Premier League bude mít Arsenal dostatek času na to, aby se znovu probojoval do čela tabulky. Tým a manažer Arteta budou společně pracovat a těšit se na silný návrat v příštím zápase.