0
Your Cart
0
Your Cart

Belgie těsně porazila Německo v poslední minutě, přátelský zápas byl přesto napínavý!

V přátelském utkání prohrálo Německo s Belgií 2:3, takový výsledek je vidět, i když se jedná o přátelské utkání, ale také velmi vzrušující a napínavé, zde je stručný pohled na obsah akce.

První gól zápasu padl brzy, Belgie skórovala jako první v úvodních šesti minutách, aby otevřela skóre a nastartovala morálku směrem k vítězství. Druhý gól padl o pouhé tři minuty později, když Romelu Lukaku v Belgie dresy 2023 skóroval levačkou a zvýšil vedení Belgie. Ve 44. minutě přivítalo Německo penaltu na 2:1. Niklas Phil Kruger se navíc trefil velmi přesně a pomohl Německu stáhnout část ztráty, ale Belgie už Německu nedala žádnou šanci na vítězství a v 78. minutě vstřelila další gól ve snaze pojistit si vítězství. Přesto Německo v 87. minutě vstřelilo gól na 2:3, ne, čas hry se blížil ke konci a Belgie nedala Německu šanci na vyrovnání. Přestože se jednalo o přátelské utkání, je třeba říci, že v tomto zápase bylo k vidění hodně vzadu a na obou stranách, jak fanoušci, kteří mají rádi Belgii, tak fanoušci, kteří mají rádi Německo a nestihli přímý přenos, se mohou podívat na opakování znovu.

Tak to je pro vás o zápase vše, těším se na následný oficiální zápas. fotbalové dresy komplety Jakékoliv připomínky, které všichni máte, můžete opět komentovat níže!