Your Cart
0
Your Cart

Řím porazil Sampdorii 3:0!

Ve 28. kole Serie A se Řím utkal se Sampdorií a zvítězil 3:0. Možná to byla aura, která se pojí s domácím trávníkem Říma, že všechny 3 góly padly hladce a snadno, z toho jeden z pokutového kopu.

První gól zápasu padl v 57. minutě utkání a bylo vidět, že obě strany do té doby hrály s velkým napětím a fanoušci v jejich fotbalové dresy komplety by ztratili nadšení, kdyby téměř hodinu neskórovali. Naštěstí netrvalo déle než 60 minut, než padl gól – po přihrávce Nemanji Matiho hlavičkoval Jorginho Wijnaldum, míč se odrazil do země a poté se odrazil nahoru do branky, přičemž brankář ho nedokázal zastavit, protože byl z příliš velkého úhlu. Druhý gól padl v 88. minutě, kdy Giorgio Wijnaldum byl v pokutovém území podražen brankářem Sampdorie, což vedlo k penaltě pro Řím a Paulo Dybala svým zákrokem z místa penalty oklamal brankáře, takže padl snadný gól a Řím získal dva body. Třetí gól padl v 99. minutě, kdy Olasolbakken přenechal míč Stephanu Salavimu, který skóroval střelou, kterou brankář nezachytil, a tak Roma získala výsledek 3:0 a ukončila zápas.

Celkově byl zápas individuální show Říma, kdy každý z hráčů podal dobrý výkon a dobře spolupracoval, zatímco Sampdoria nepůsobila takovým dojmem, jakým by mohla, a i přes dobrý výkon v útoku a obraně na začátku dokázala dlouho držet Řím na uzdě, ale až v závěru. Jediným zádrhelem bylo zřejmě zranění Stephana Salaviho.