Your Cart
0
Your Cart

Manchester City hraje s Chelsea venku 90 minut a podává si ruce 4:4

Dvanácté kolo Premier League přineslo před mezinárodním zápasovým dnem napínavý zápas. Manchester City, který je momentálně na čele tabulky, cestoval na Stamford Bridge, aby vyzval Chelsea. Oba týmy svedly v zápase nelítostnou bitvu v útoku i v obraně, která skončila podáním ruky v poměru 4:4.

Již ve 21. minutě zápasu fauloval Cucurelia v pokutovém území Harlanda a rozhodčí nařídil pokutový kop, kterého se ujal Harland v dresy Manchester City s číslem 9 a dostal City do vedení 1:0. V závěru zápasu se ještě jednou prosadil Cucurelia, ale jeho střelu vyrazil brankář na roh. O osm minut později se však Chelsea zběsilý protiútok vyplatil. Po rohovém kopu z pravé strany se před pokutovým územím zmocnil míče nikým neoznačený Thiago Silva a hlavou přehodil branku, čímž pomohl Chelsea vyrovnat na 1:1 a pozvedl morálku mužů v modrém. V 37. minutě Chelsea vstřelila další gól, chyba obránce Manchesteru City při odklízení, dala Reece Jamesovi šanci projít, válka starého mistra Sterlinga, snadno dát střelu na vybudování úspěchu, aby pomohla Chelsea 2-1 předstihnout skóre.

Před koncem poločasu, 46. minuta zranění, Bernardo Silva 45 ° přihrávka z levé strany, Akanji v pokutovém území vyskočil a hodil hlavu, aby zaútočil na cíl, obě strany opět v patové situaci, 2-2 remíza. Ve druhém poločase Harland dvakrát skóroval a pomohl City vrátit se do vedení. Další gól přidal Jackson a Chelsea opět vyrovnala. Rodneyho dalekonosná střela pomohla City opět dostat se do vedení. V nastaveném čase fauloval Diaz Broyu a Palmer z pokutového kopu zajistil Chelsea vyrovnání.

V tomto utkání mělo City 62% držení míče a 23 střel na branku, ale nakonec získalo pouze jeden bod, což neodpovídalo jeho síle. Harland dvakrát skóroval a stal se hlavní postavou zápasu, a navíc se 48 góly překonal Kanea na pozici nejlepšího střelce Premier League v tomto roce. Ve skvělé formě byl také Jackson z Chelsea, který promarnil několik šancí a poté dvakrát skóroval, čímž pomohl svému týmu k vyrovnání.

Při pohledu na výsledek zápasu byla remíza pro obě strany žalostná. Manchester City mohl přijít o své místo na čele tabulky, zatímco Chelsea nevyužila šanci porazit vedoucí tým. Jedná se však o soutěžní utkání, takže pokud jste fanoušky Manchesteru City nebo Chelsea, nezapomeňte si koupit jejich stejné dresy, abyste je povzbudili. Na mých webových stránkách je spousta levných fotbalových bot, dresy Harland, Messi dresy a tak dále jsou velmi mimo mísu, můžete si koupit stejný model svého idolu za cenu jídla z KFC.