Your Cart
0
Your Cart

Modričův zásah rozhodl o těsném vítězství Realu Madrid nad Sevillou.

Nedělní zápas La Ligy na Bernabeu nebyl pro Real Madrid jednoduchý. Přestože Real Madrid dominoval v držení míče, oddechl si až v 81. minutě díky gólu Luky Modriče a nakonec vyhrál 1:0 pro Sevillu.

Real Madrid získal převahu hned po úvodním hvizdu. V 10. minutě skóroval Lucas Vazquez v dres Realu Madrid, ale gól byl nečekaně neuznán, protože přezkoumání VAR usoudilo, že se Nacho v útoku dopustil faulu. Sevilla, která měla lepší vstup do utkání, si vytvořila několik šancí, ale En-Nesyri v dobré příležitosti selhal a Isaac Romero donutil Andrije Lunina k důležitému zákroku.

Ve druhém poločase Real Madrid nadále dominoval, ale Federico Valverde svou silnou střelou orazítkoval tyč, načež Luening vytáhl další skvělý zákrok a odmítl Romera. Napětí ještě vzrostlo, když rozhodčí Isidro Diaz de Mera Escuderos odešel zraněný, ale obě strany zůstávají v tuto chvíli bez bodu. Podají si nakonec obě strany ruce a odejdou lídři tabulky La Ligy z tohoto zápasu pouze s jedním bodem? Budeme to sledovat!

Osmatřicetiletý Modrič v nás zanechal hlubokou stopu, z válečného prostředí vyrostl v kapitána Realu Madrid a vynikajícího záložníka, který vedl k obdivu nespočet fanoušků. Se zprávou o příchodu Mbappého do klubu nás zaujala i Modričova případná kariéra. Proslýchá se, že Mbappé bude nosit dres s číslem 10. Fanoušci, kteří se zajímají o Real Madrid, vědí, že fotbalové dresy komplety levně s číslem 10 je Modričovým hávem a to, že Mbappé bude nosit dres s číslem 10, znamená, že Modrič může změnit své číslo, nebo Real Madrid opustit.

V tomto zápase jsme viděli zkušenosti a styl veterána. Ke konci zápasu Sevilla bojovala o vyrovnání, ale hlavička Kikeho Salase šla mimo. Real Madrid nakonec zápas vyhrál a zvýšil svůj náskok na čele tabulky na 8 bodů.