Your Cart
0
Your Cart

Real Madrid vítězí v La Lize nad Gironou 4:0 a je na cestě za titulem

Ve 24. kole La Ligy hostil Real Madrid Gironu v boji o první místo. Real Madrid nakonec svého soupeře porazil 4:0 góly Viníciuse, Bellinghama a Rodriga a dostal se do čela tabulky La Ligy, kde zvýšil svůj náskok na 5 bodů.

Real Madrid převzal iniciativu hned na začátku zápasu. V 6. minutě poslal Valverde přímý kop, Vinicius světovou vlnu překonal, což byl první rekordní gól Realu Madrid. Poté Vinicius asistoval u Bellinghamovy střely a zvýšil skóre na 2:0. Fanoušci v dres Realu Madrid hlasitě jásali! Ve druhém poločase přidal Bellingham druhou branku a poté dvakrát skóroval. Skvěle se předvedl také náhradník Rodrigo, který dostal dlouhý pas od Camarvinga až do branky. Real Madrid nakonec v utkání s Gironou zvítězil 4:0.

Po celý zápas měl Real Madrid absolutní převahu, co se týče držení míče a střel na branku. Míra držení míče Realu Madrid dosáhla 53,2 % a počet střel na branku činil 16, z nichž 6 bylo cílených. Girona měla pouze 5 střel a 0 střel na branku. Real Madrid svou ofenzivní palebnou silou a celkovou hrou Gironu zcela rozdrtil.

Díky tomuto vítězství se Real Madrid dostal na první místo tabulky La Ligy, o 5 bodů před druhou Gironu, a situace pro zisk mistrovského titulu je velmi dobrá. V fotbalové dresy komplety levně Realu Madrid vynikl zejména výkon Viníciuse a Bellinghama, kteří se podíleli na 2 přihrávkách, 1 střele a 2 gólech a stali se nejlepšími hráči utkání. Silný celek a konzistentnost Realu Madrid také dodaly fanouškům důvěru, že získá ligový titul zpět.