0
Your Cart
0
Your Cart

Manchester United postoupil do čtvrtého kola FA Cupu díky výhře 2:0 nad Wiganem Athletic

Ve třetím kole FA Cupu 2023/2024 Manchester United vyřadil Wigan Athletic vítězstvím 2:0 a usnadnil si tak cestu do čtvrtého kola FA Cupu. I toto vítězství bylo svědkem toho, že Manchester United již není v útlumu a možná se v jasně červených dresech Manchesteru United skutečně podaří vrátit na vrchol.

V prvním poločase měl Manchester United absolutní převahu. Ve 21. minutě Garnacho v Manchesteru United dres s číslem 17 přešel míč z pravé strany, Rashford v dres s číslem 10 se chytře vrátil a poté Dalot střelou pravačkou z hranice pokutového území prolomil nerozhodný stav pro Manchester United a ujal se vedení 1:0. Ve druhém poločase se Manchester United dostal do vedení 1:0, když se mu podařilo vyrovnat. Do konce prvního poločasu Manchester United nashromáždil 17 střel na branku, ale v průběhu utkání padla pouze jedna branka, protože se prosadil.

Po krátké přestávce na začátku druhého poločasu se Manchester United opět vrhl do mohutného útoku. V 71. minutě se po šikovném průniku Rashforda v pokutovém území naskytla příležitost k pokutovému kopu pro kapitána MUFC Bruna Fernandese, který se penalty ujal a uklidil míč do branky, čímž zvýšil vedení MUFC na 2:0 a nakonec zápas vyhrál.

Tento zápas byl jako záblesk Manchesteru United na jeho vrcholu. Zejména individuální schopnosti hráčů jako Rashford a Bruno Fernandes. V prvním poločase Rashford svými průniky a střelami mnohokrát ohrozil soupeřovu branku, zatímco Bruno Fernandes svým trestným kopem ve druhém poločase ukázal klid a přesnost profesionálního hráče na hřišti.

Za zmínku stojí, že celková týmová práce Manchesteru United byla v tomto zápase mnohem lepší. Díky koordinaci týmu na hřišti byl útok pestřejší a vytvářel na soupeře velký tlak. Přestože se Wigan Athletic v zápase snažil ze všech sil bránit, bylo těžké odolávat silnému útoku Manchesteru United.

Vzhledem k tomu, že FA Cup pokračuje, bude Manchester United i nadále tvrdě bojovat o titul. Fanoušci se těší na další vzrušující představení, zatímco Manchester United bude i nadále bojovat o pocty a poskytovat fanouškům další vzrušující momenty. Díky výletu do FA Cupu očekávejte, že se týmu v červeném fotbalové dresy komplety levně bude dařit i v dalších zápasech!